انواع مختلف کاندوم

انواع مختلف کاندوم

انواع مختلف کاندوم

در این مطلب قصد داریم شما را با انواع مختلف کاندوم ها آشنا کنیم.

کاندوم چیست

کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری، راه عبور عفونت ها را در زمان رابطه جنسی مسدود می کند. همچنین استفاده از کاندوم در رابطه جنسی یکی از روش های جلوگیری از بارداری است که مانع رسیدن اسپرم ها به رحم می شود.
برای آشنایی کامل با کاندوم اینجا کلیک کنید.

کاندوم های تاخیری

کاندوم های تاخیری از انواع پر طرفدار هستند. استفاده از این نوع کاندوم‎ ها، همانطور که از نامشان پیداست برای ایجاد تاخیر در انزال است. درون این کاندوم‌ ها به موادی مایع یا نسبتاً جامد آغشته است که معمولاً در کمتر از ده دقیقه پس از پوشیده شدن کاندوم بر روی آلت، ایجاد بی حسی نسبی می‌ کند. این بی حسی بسته به کیفیت کاندوم و نوع ماده بی حسی به کار رفته در آن می‌ تواند تا نیم ساعت موثر باشد. کاندوم های تاخیری اصولاً برای ایجاد تاخیر در انزال افراد عادی ساخته شده‌اند و تا حدودی مناسب مردانی هستند که دچار زودانزالی یا اختلال نعوظ می باشند.
برای مشاهده کاندوم های تاخیری اینجا کلیک کنید.

کاندوم های ساده و کلاسیک

بسیاری از افراد سادگی و کلاسیک بودن محصول را نشان اصالت و کیفیت می‌دانند. این مسئله در مورد کاندوم‌ها نیز نسبتاً برقرار است. کاندوم های ساده و کلاسیک همانطور که از نامشان پیداست، صرفاً برای افزایش لذت، ایمنی و جلوگیری از بارداری ساخته می‌شوند. شفافیت، ضخامت کمتر و نداشتن طرح با وجود لوبریکانت روی کاندوم، تمام چیزیست که برای تجربه یک رابطه جنسی روزمره مورد نیاز است.
برای مشاهده کاندوم های ساده و کلاسیک اینجا کلیک کنید.

کاندوم های شیاردار

کاندوم‌های شیاردار یکی از انواع بسیار قدیمی و محبوب میان طرفداران کاندوم‌های طرح‎دار است. شیارهای منظم با فواصل یکسان معمولاً برای بسیاری از افراد به اندازه کافی در رابطه جنسی محرک است.

کاندوم های خاردار

شاید اصطلاح خار چندان برای توصیف این طرح مناسب نباشد. کاندوم های خاردار برجستگی‌ هایی یک دست و منظم روی سطح خود دارند. ابعاد و فواصل این برجستگی‌ ها بسته به نوع برند محصول متفاوت است. وجود این برجستگی ها باعث تحریک و لذت بیشتر بانوان می شود.
برای مشاهده کاندوم های خاردار اینجا کلیک کنید.

کاندوم های معطر

همانطور که از نامشان پیداست، این کاندوم‌ها به جای بوی لاتکس، از اسانس‌های مختلف برخوردارند. معطر بودن کاندوم برای طرفداران آمیزش دهانی حائز اهمیت است. تنوع این کاندوم‌ها نسبتاً زیاد است و به یک ویژگی عادی در میان کاندوم ‎ها تبدیل شده است. کاندوم‌های شکلاتی، اناری، نعنایی، وانیل و … از این دسته اند.

کاندوم های سرد کننده و گرم کننده

کاندوم های سرد کننده و گرم کننده احساس نسبی سردی و یا گرما در آلت مردانه هنگام پوشش ایجاد می‌کنند. وجود مواد سرد کننده و گرم کننده در این کاندوم ها باعث ایجاد تنوع در رابطه جنسی می شود. همچنین وجود مواد سرد کننده باعث کمی تاخیر در انزال مردان و مواد گرم کننده باعث لذت بیشتر می شود.
برای مشاهده کاندوم های سرد کننده و گرم کننده اینجا کلیک کنید.

برای دسترسی ساده تر به مطالب آموزشی وبلاگ، در کانال تلگرام ونوس مارکت عضو شوید.
برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید.


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.