همه چیز در مورد اسپری تاخیری

اسپری تاخیری

برای دسترسی ساده تر به مطالب آموزشی وبلاگ، در کانال تلگرام ونوس مارکت عضو شوید.
برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید.

خرید اسپری تاخیری روشی برای مقابله با زود انزالی است. زود انزالی یا انزال زودرس، یک تجربه آزاردهنده و مضطرب کننده برای مردان است که می تواند رابطه آنها با همسر یا شریک جنسی شان را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل، خرید اسپری تاخیری، معمولا به منظور مقابله با مشکل زود انزالی و رفع احساسات منفی مرتبط با آن انجام می گیرد.

خرید اسپری تاخیری و خداحافظی با زود انزالی

زود انزالی یک مشکل نادر در مردان نیست. در واقع یک سوم آقایان در برهه هایی از زندگی، انزال زودرس را تجربه می کنند و به همین دلیل این مشکل را می توان یکی از شایع ترین اختلالات جنسی دانست.
انزال زودرس عدم کنترل کافی بر روی خروج منی یا ارضا شدن است. اگر به اختلال انزال زودرس مبتلا باشید، احتمالا تنها چند ثانیه پس از دخول یا حتی در حین عشق بازی پیش از آن، ارضا می شوید. تجربه انزال زودرس کاملا شایع بوده و تقریبا همه مردان به دلایل مختلف با آن مواجه می شوند، اما اگر این مشکل تداوم پیدا کند، می تواند تبعات مهمی را در زندگی جنسی و عاطفی فرد به همراه داشته باشد.
به همین خاطر است که افراد از انواع و اقسام راه حل ها برای کمک به رفع این مشکل استفاده می کنند، اما خرید اسپری تاخیری در این زمینه، یک روش به شدت موفقیت آمیز است. اسپری تاخیری، با کم کردن حساسیت سر آلت تناسلی به فرد کمک می کند تا پیش از ارضا شدن، مدت زمان بیشتری به رابطه جنسی ادامه داده و با زود انزالی مقابله کند. همچنین اسپری های تاخیری برای افرادی که زود انزالی ندارند اما دوست دارند رابطه جنسی شان طولانی تر باشد هم مفید است.

انزال زودرس به چه دلیل اتفاق می افتد؟

زمانی گفته می شود یک فرد دارای انزال زودرس است که پس از میزان تحریک بسیار کمی، ارضا شود. همچنین در صورتی که فرد به محض دخول یا قبل از تصمیم گیری برای انزال، ارضا شود نیز مبتلا به این اختلال دانسته می شود. هیچ زمان دقیقی را نمی توان برای تشخیص زود انزالی تعیین کرد. به همین دلیل، اختلال انزال زودرس را معمولا بر اساس فاکتورهای زیر تعیین می کنند:
• فرد به سختی می تواند بدون ارضا شدن، رابطه جنسی داشته باشد.
• فرد بلافاصله پس از دخول به ارگاسم می رسد.
• فرد نسبت به عملکرد جنسی خود احساس ناامیدی یا اضطراب دارد.
در تشخیص زود انزالی در مردان، یک مولفه تکرار هم باید در نظر گرفته شود، به این معنی که برای یک مرد، کاملا نرمال است که گاهی اوقات، زودتر از زمانی که دوست دارد، ارضا شود و این اتفاق غیر طبیعی نیست. اما اگر از آن دسته مردانی هستید که به صورت مکرر یا دائمی در زمان عشق بازی یا بلافاصله پس از دخول ارضا می شوند و به همین دلیل احساس لذت و اعتماد به نفس شما کاهش یافته است، در این صورت باید برای مقابله با انزال زودرس به فکر راه چاره و خرید اسپری تاخیری باشید.

زود انزالی در مردان چه علت هایی دارد؟

برخلاف بسیاری از اختلالات و بیماری های دیگر، نمی توان یک دلیل مشخص برای زود انزالی نام برد. در واقع، فاکتورهای روانی و فیزیکی گوناگونی هستند که می توانند در ایجاد زود انزالی نقش داشته باشند:
• حساسیت بیش از حد آلت تناسلی فرد
• وجود مشکل یا بیماری در پروستات یا تیروئید
• اضطراب درباره عملکرد جنسی
• افسردگی، استرس و دیگر مسائل روانی
• دیگر مشکلات ارتباطی

اسپری تاخیری چیست؟

لیدوکائین ماده ی بی حس کننده ای است که برای بی حسی موضعی در قسمت های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد. اسپری های لیدوکائین برای بی حسی های مختلف پزشکی و حتی بی حسی دندان مورد استفاده قرار می گیرند.
اسپری های تاخیری حاوی لیدوکائین با دوز کم مانند لیدوکائین ۱۰ درصد (در ۹۰ درصد مواقع لیدوکائین استفاده می شود) یا موادی شبیه آن هستند که برای بی حس کردن ناحیه تناسلی مرد به کار می روند.
هرچند مقدار ۱۰ درصد لیدوکائین مورد استفاده در اسپری های تاخیری به نسبت زیاد است، اما عوارض شدید برای فرد ایجاد نمی کند. البته ممکن است پوست فرد نسبت به لیدوکائین از خود حساسیت نشان بدهد و کمی خارش یا قرمزی داشته باشد که زیاد خطرناک نبوده و در ۹۵ درصد موارد، این اتفاق روی نمی دهد. قبل از استفاده از اسپری های تاخیری، مقداری از آن را روی قسمت دیگری از بدن اسپری نمایید. بعد از چند ساعت اگر مشکلاتی مانند خارش و سوزش در آن ناحیه حس نکردید شما حساسیتی نسبت به اسپری نداشته و می توانید با خیال راحت استفاده نمایید. اما استفاده زیاد از لیدوکائین ممکن است اختلال عصبی ایجاد کند. لذا باید در مصرف اسپری های تاخیری جانب احتیاط و حد نرمال رعایت شود.

نحوه استفاده از اسپری تاخیری چگونه است؟

پوست آلت تناسلی مرد مانند سایر قسمت های بدن در معرض تجمع آلودگی ها می باشد و عرق نیز می کند. این اتفاقات باعث کاهش قدرت جذب پوست آلت می شود. لذا قبل از استفاده از اسپری باید آلت تناسلی خود را با آب و صابون بشویید تا قدرت جذب آن افزایش یابد.
سپس آلت تناسلی را خشک کنید و هیچ گاه با آلت خیس از اسپری استفاده نکنید. این کار اثربخشی آن را از بین می برد. عمل اسپری را روی پوست سر آلت تناسلی انجام دهید. سپس ۲ الی ۳ دقیقه صبر کنید؛ در این زمان باید حساسیت سر آلت تناسلی کم شده باشد. این کم شدن حس سر آلت شما باعث طولانی تر شدن مدت رابطه ی جنسی خواهد شد.
پس از گذشت ۷ الی ۱۰ دقیقه بعداز مالیدن اسپری، آلت شما بسیار سفت خواهد شد و انزال نیز دیرتر اتفاق می افتد. بعد از بی حسی، حتما آلت تناسلی خود را شسته یا در صورت استفاده از کاندوم، حتما مطمئن شوید ماده بی حسی روی سطح خارجی کاندوم نباشد.
زیرا این ماده هنگامی که در تماس با واژن قرار می گیرد ، می تواند آن را نیز بی حس کند. در نتیجه استفاده ی شما از اسپری تاخیری بی نتیجه می ماند و انزال زن نیز خیلی دیرتر اتفاق می افتد. حتما به این نکته توجه داشته باشید که هیچ گاه هنگام خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن و ایجاد بی حسی، چند بار نزدیکی انجام ندهید زیرا باعث از بین رفتن مخاط واژن و ایجاد درد برای همسر یا شریک جنسی تان می شود.

لذت جنسی با استفاده و خرید اسپری تاخیری

در نهایت خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن باعث می شود که لیدوکائین، بنزوکائین یا دیگر مواد بی حس کننده موجود در آنها، حساسیت بافت پوستی را کاهش داده و احساس مرد در هنگام معاشقه و رابطه جنسی را کم کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که با این که اسپری های تاخیری بر روی حساسیت آلت تناسلی شما در حین رابطه جنسی اثر می گذارند، اما آلت را کاملا بی حس نمی کنند.
در واقع مردانی که اقدام به خرید اسپری تاخیری فوری یا دیگر انواع این محصول کرده اند، هیچ گونه اثر منفی ناشی از این اسپری های تاخیری را بر روی کیفیت ارگاسم یا تجربه جنسی خود گزارش نکرده اند.

عوارض جانبی استفاده از اسپری تاخیری چه چیزهایی هستند؟

در صورتی که پس از خرید اسپری تاخیری، نحوه مصرف آن را با دقت مطالعه کرده و محصول را در دوز نرمال و مشخص شده مصرف کنید، به احتمال زیاد با هیچ مشکل یا عارضه ای مواجه نخواهید شد. با این حال، برخی از افراد پس از اعمال اسپری تاخیری بر روی آلت تناسلی خود، گاهی اوقات عوارض جانبی زیر را تجربه می کنند:
• به صورت موقت حساسیت آلت را کاملا از دست داده و به همین دلیل در ایجاد یا حفظ نعوظ دچار مشکل می شوند.
• بی حسی ناشی از اسپری تاخیری را به شریک خود منتقل کرده و لذت جنسی او را کاهش می دهند.
• حساسیت و یا سوزش پوست را تجربه می کنند.
• به دلیل استفاده بیش از حد از اسپری تاخیری، آلت خود را کاملا بی حس می کنند.

این موارد در همین پست کاملا توضیح داده شده اند. اگر مطالب را کامل مطالعه نکرده اید، توضیه میکنم حتما از ابتدای همین پست شروع کنید.

تصورات اشتباه در مورد خرید اسپری تاخیری :

۱. اسپری تاخیری، درمان قطعی زودانزالی به حساب نمی آید؛ لذا افرادی که اقدام به خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می کنند، باید بدانند این اسپری درمانی برای مشکلات آن ها نیست؛ بلکه تنها به صورت مقطعی و موضعی مشکل شما را برای داشتن یکی رابطه ی خوب با همسر یا شرک جنسی تان حل می کند.
۲. اسپری تاخیری دارای برد اثر مشخص است؛ یعنی پس از استفاده، تنها مدت زمان مشخصی اثر بخشی خود را دارد و پس از آن، اثرش از بین می رود؛ لذا هنگامی که زوج ها تمایل دارند با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند، باید از آن استفاده نمایند؛ نه زمانی که فاصله ی زمانی زیادی تا رابطه ی آن ها مانده است.
۳. ترکیب کردن چند نوع اسپری تاخیری، اثر آن را چندین برابر نمی کند و ممکن است مواد مختلف درون آن ها با هم ناسازگار بوده و با یکدیگر واکنش دهند و سبب ایجاد بیماری های پوستی شدید در ناحیه آلت تناسلی شوند؛ بنابراین، افراد باید به شدت از این کار خودداری کنند.

چند نکته ی بسیار مهم در ارتباط با استفاده و خرید اسپری تاخیری که مردان باید بدانند

۱. هرگز اسپری را بر روی بیضه ها یا داخل مجاری ادراری – تناسلی نزنید؛ زیرا این کار می تواند خطراتی را به دنبال داشته باشد.
۲. در صورت که شخصی از بیماری های قلبی، کلیوی، کبدی و صرع رنج می برد باید قبل از مصرف حتما با پزشک خود مشورت نماید.
۳. مقدار کم اسپری برای بی حسی آلت تناسلی کافی است و نیازی نیست از حجم بالایی از آن استفاده شود. زیرا مصرف بیش از حد آن خطرناک بوده و توسط پزشکان منع شده است.
۴. قبل از استفاده از اسپری های تاخیری، مقداری از آن را روی قسمت دیگری از بدن اسپری نمایید. بعد از چند ساعت اگر مشکلاتی مانند خارش و سوزش در آن ناحیه حس نکردید شما حساسیتی نسبت به اسپری نداشته و می توانید با خیال راحت استفاده نمایید. چنانچه بعد از استفاده از اسپری با خارش یا حساسیت شدید رو به رو شدید حتما باید مصرف را قطع کرده و نظر پزشک را جویا شوید.
۵. اسپری را از مراکز معتبر خریداری نمایید.
۶. اسپری های تاخیری می توانند مدت زمان مشخصی آلت تناسلی را بی حس کنند و بعد از آن اثر آن ها از بین می رود، لذا قبل از برقراری رابطه ی خود از آن ها استفاده کنید نه چند ساعت قبل از رابطه.
۷. افرادی که بیماری های پوستی دارند به هیچ وجه از این اسپری تاخیری استفاده ننمایند یا در صورت تمایل به استفاده از آن حتما ابتدا با پزشک مشورت کنند. توصیه ما برای این افراد استفاده از کاندوم های تاخیری می باشد.


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.